Karton słoików 0,9 litra (48 szt) z grawerem + nakrętki fi 82 (50 szt) KWIAT I PSZCZOŁA - KA82ND64
Brutto
KA82ND64
  Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
  Zasady dostawy
  Zasady zwrotu
Karton słoików 0,9 litra z dodatkowym zdobieniem o wzorze plastra miodu (48 szt.)
Paczka nakrętek na słoik kwiat i pszczoła (50 szt.)
✅ DUŻE ZAKRĘTKI – precyzyjnie dopasowane do słoików fi 82 mm, z gwintem na 6 zaczepów.
✅ ATESTOWANE – spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, są dopuszczone do kontaktu z żywnością.
Atrakcyjna prezentacja miodu
Główne parametry
Słoiki:
  • Wzór: A82
  • Pojemność: 900 ml
  • Zgrzewki: po 8 szt.
  • Ilość miodu: ~1250 g
  • Pakowanie: karton 48 szt.
  • Wysokość słoika: 165 mm
  • Średnica słoika: 90 mm
  • Proponowane etykiety: 116×50 mm, 154×60 mm, 92×60 mm, 125×86 mm, 185×55 mm